konkurs międzyprzedszkolny
27.05.2026r. Pola i Łucja z grupy 4 reprezentowały nasze przedszkole w konkursie międzyprzedszkolnym " Wiosna w wierszu i piosence". Dziewczynki świetnie rozwiązywały zadania, wspaniale zaprezentoweały się w wierszu " Kwiaciarnia" prezentując poszczególne kwiaty. Gratulujemy . Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas konkursu.