Drodzy Rodzice!

info
 Prosimy wszystkich rodziców o wypełnienie dokumentów( w załącznikach) i dostarczenie ich w dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

UWAGA!!!

Organizacja przyprowadzania/odbierania dzieci.

Rodzic/opiekun przyprowadzający i odbierający dziecko daje sygnał dzwonkiem a następnie wchodzi do części wspólnej przedszkola z zachowaniem zasady: 1 rodzic/opiekun z dzieckiem z zachowaniem dystansu społecznego nie mniej niż 2 m, rodzic-pracownik. Obowiązkowe jest rygorystyczne przestrzeganie wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).
W części wspólnej szatni dyżuruje pracownik administracyjno-obsługowy, zaopatrzony w środki ochronne, który kieruje dziecko do szatni a następnie do właściwej grupy.

Rodzice/opiekunowie kontaktują się z nauczycielem poza salą z zachowaniem bezpiecznej odległości i ochrony osobistej; chęć kontaktu z nauczycielem zgłaszają do pracownika administracyjno-obsługowego dyżurującego w szatni przedszkola. Zalecany jest kontakt telefoniczny .

Zasady przyprowadzania/odbierania dzieci nowoprzyjętych: 3- i 4-latki.

Rodzice/opiekunowie wchodzą tylko do szatni placówki (z zachowaniem zasady1rodzic/opiekun z dzieckiem z zachowaniem dystansu społecznego nie mniej niż 1,5m rodzic –rodzic , rodzic-pracownik), aby rozebrać/ubrać dziecko. W szatni może przybywać jednocześnie 2 rodziców z dziećmi; w części wspólnej szatni dyżuruje pracownik administracyjno-obsługowy, zaopatrzony w środki ochronne( maseczka na nos i usta , rękawiczki), który kieruje dziecko do właściwej grupy.

Należy ograniczyć do minimum czas pobytu rodzica/opiekuna na terenie placówki

oswiadczenie rodzicow (odt) 0.01mb, (Pobrań: 104)