Walentynki w gr4 2022/23

W grupie 4 walentynki minęły na wspólnej zabawie. Dzieci zostały zapoznane ze zwyczajami walentynkowymi, historią i tradycjami obchodzenia dnia św. Walentego. Rozmawialiśmy o miłości i uczuciach jej towarzyszących o tym, jak można okazać miłość bliskim osobom nie tylko od święta. Dzieci w tym dniu brały udział w zabawach z sercami w roli głównej. Wykonały razem duże serce z bibuły jak również odbijały swoje dłonie pomalowane czerwoną farbą. Były to zabawy dydaktyczne, ruchowe, integracyjne oraz wykonywały „Walentynki”, aby obdarować nimi rodziców, jako osoby, które najbardziej kochają. Dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Dziękujemy mamie Tadzia a także mamie Lenki za przygotowane smakołyki.