Wycieczka do banku PKO gr.3 2022/23

11 maja br. grupa III była na wycieczce w Banku PKO BP. Przedszkolaki zwiedzały pomieszczenia znajdujące się w placówce, a nawet oglądały stanowiska pracy bankowców od zaplecza i podziwiały wnętrza banku z kamer. Dzieci miały możliwość zasiąść w fotelu Pani Dyrektor Banku oraz wczuć się w jej rolę. Z dużym zainteresowaniem wysłuchały ciekawostek dotyczących funkcjonowania placówki, które przekazywała mama Jeremiego oprowadzając przedszkolaki po banku. Kolejną atrakcją było liczenie banknotów i monet z wykorzystaniem liczarek. Przedszkolaki oglądały waluty innych krajów, takie jak: euro, franki szwajcarskie, brytyjskie funty, dolary amerykańskie itp.
Dziękujemy pani Agnieszce Jodłowskiej za bardzo ciekawe i pouczające spotkanie oraz liczne upominki.

Poniżej znajdują się zdjęcia z wycieczki do banku PKO dzieci z grupy 3.